Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Turnaj v Kunčicích - BYSTŘIAN CUP

Sestava: JEDLIČKA Petr, KLÍMA Libor, KLÍMA Lukáš, SAPIŽÁK Vladimír, PODLIPNÝ Miloš, SPLÍTEK Leoš, BARTOŠ Milan, ČÁSTKA Sláva

Turnaje se zúčastnilo 11 mužstev, které byly rozděleny do 2 skupin. Z každé skupiny postupovali do čtvrtfinále 4 týmy. My jsme hráli v pětičlené skupině a postupně narazili na Bráník 04, Loupáky, Hotel tým a Brťa tým.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Bráník 04

5:1

Flamengo - Loupáci

3:1

Flamengo - Hotel tým

6:1

Flamengo - Brťa tým

8:0

Skupinu jsme suveréně vyhráli bez ztráty bodu a ve čtvrtfinále nás čekal 4.tým z druhé skupiny a to celek Máslojed.

Čtvrtfinále

Flamengo - Máslojedy

4:0

V úvodních minutách zápasu se nám podařilo vstřelit dva rychlé góly, čímž jsme dostali hru pod kontrolu a zaslouženě vyhráli.

Semifinále

Flamengo - Hotel tým

9:1

Tento zápas byl jednoznačnou záležitostí, Hotel tým vzhledem k debaklu ve skupině nastoupil se silně defenzívní taktikou, nicméně mu to nebylo nic platné a odnesl si ještě větší výprask. Druhé semifinále vyhráli stále se zlepšující Loupáci, kterým se podařilo udolat na penalty silný Doly tým.

 

Finále

Flamengo - Loupáci

2:0

Finálový duel začal rychlým gólem Vladimíra Sapižáka, který se trefil hned v 1.minutě do sítě soupeře. Tento gól se nakonec ukázal jako rozhodující. V průběhu dalšího vývoje utkání byla znát přibývají únava z náročného programu, přesto si oba celky ještě dokázali vytvořit nebezpečné příležitosti. Soupeři se vstřelit branku již nepovedlo, i když rozhodčí pro to dělal co mohl, a tak jsme se mohli těšit z turnajového vítězství 1.ročníku Bystřian cupu.

Vítězové turnaje Bystřian cup 2004

 

 

 

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy