Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Turnaj ve Světí

Sestava: KNOP Lukáš, RYBÁK Jiří, JEDLIČKA Petr, JEDLIČKA Luboš, KLÍMA Libor, SPLÍTEK Leoš, BARTOŠ Milan, SAPIŽÁK Vladimír, ZEMAN Jiří

Tohoto tak trochu pouťového turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev rozdělených do 2 skupin. Dále pak postupovali první dvě mužstva do semifinále. My jsme ve skupině hráli s Perunem, Guliny a Libercem.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Perun

4:0

Flamengo - Gulini

6:0

Flamengo - Liberec

1:1

My jsme se 7 body skupinu vyhráli a společně s Libercem postoupily do semifinále.

Semifinále

Flamengo - Meteor

2:0

Tento zápas jsme vcelku v pohodě vyhráli, i když na hřišti se také párkrát zajiskřilo. Ve finále nás čekal nám již dobře známý Liberec, který si v semifinále poradil s domácími borci v poměru 2:1.

Finále

Flamengo - Liberec

0:0 (4:3 na penalty)

Utkání se začalo opatrně bez vážnějších situací, ovšem po několika minutách hry jsme začali soupeřovu bránu ostřelovat a jen díky vynikajícím zákrokům brankáře Liberce (kterému pomohlo asi těch 10 piv) se hrálo stále 0:0. Soupeř se snažil hrát na brejky, ale nakonec se nikomu nepodařilo v normální hrací době vstřelit gól.

Na řadu tak přišli penalty. Hned 1.penaltu náš brankář Lukáš KNOP chytil, pak šel ovšem kopat Šilda, který ji kopl alá Beckham (metr nad). Ve 2.sérii soupeř penaltu rovněž nedal (vedle brány) a my už se pokaždé trefili do černého a tak jsme se mohli radovat z turnajového vítězství.

Vítězové turnaje

 

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy