Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Něděliště cup 2009

Sestava: KREMLÍK Michal, JEDLIČKA Luboš, JEDLIČKA Petr, KLÍMA Libor, RYBÁK Jiří, SPLÍTEK Leoš, TOMÁŠEK Pavel, ŽÁK Petr

Do šestičlenné základní skupiny, ze které měli jistotu postupu tři nejlepší týmy, nám los přisoudil mužstva Bomber, Natahari, FC Hradečanka, Snakes a Průstřel hlavy.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Bomber

2:1
Branky: JEDLIČKA Petr, KLÍMA  

Flamengo - Natahari

2:1
Branky: SPLÍTEK Leoš, KLÍMA Libor  

Flamengo - FC Hradečanka

1:0
Branky: JEDLIČKA Petr  

Flamengo - Snakes

0:1
Branky: -  

Flamengo - Průstřel hlavy

0:0
Branky: -  

Skupinu jsme si rozehráli velice dobře, tři jednobranková vítězství nám i vzhledem k vývoji ostatních utkání, která skončila většinou remízou (možná i proto, že hřiště na kterém se naše skupina odehrávala bylo osazeno menšími brankami oproti ostatním hřištím), zaručovali jistotu postupu do čtvrtfinále. Po těchto třech zápasech jsme si dopřáli menší občerstvení v místní hospůdce (řízky a pivko) což se znatelně projevilo na dalším utkání, které jsme po matném výkonu prohráli 0:1, ale remízou v posledním utkání jsme si zajistili první postupové místo ve skupině.

Čtvrtfinále

Flamengo - Natahari

1:1 (2:1 na penalty)

Branky: RYBÁK Jiří

Penaltu dali: JEDLIČKA Petr, JEDLIČKA Luboš

Penaltu nedali: ŽÁK Petr

 

Náš soupeř vzešel z předkola play-off, kde si Natahari vítězstvím 1:0 v poslední minutě nad týmem GinTonic zajistili postup do čtvrfinále. Zápas pro nás nezačal zrovna nejlépe, v úvodu svým chybným výběhem daroval náš brankář soupeři snadný gól na 0:1. V zápětí však Jiří Rybák po narážečce nekompromisně propálil golmana soupeře a srovnal na 1:1. Vzhledem k tomu, že i přes pár slibných šancí na obou stranách, tento nerozhodný stav vydržel až do konce utkání, musely na řadu přijít penalty. V těch se svými zákroky v brance blískl Michal Kremlík, kde dvěma chycenými penaltami napravil své zaváhání v zápase a dovedl náš tým k postupu do semifinále.

Semifinále

Flamengo - AC Plačice

1:0
Branky: JEDLIČKA Petr  

Se soupeřem se velmi dobře známe a proto se očekávala silná taktická bitva, kromě toho byl tento zápas ještě statický a nudný! Plačice si i díky powerplayovému stylu hry vypracovali více příležitostí, ale v koncovce totálně vyhořely, i vrata od stodoly by jim tento zápas byla malá. A tak zákonitě udeřilo na druhé straně, z ojedinělé šance svou jedovatou přízemní střelou Petr Jedlička propálil vše co mu stálo v cestě a nasměroval Flamengo do finále.

Finále

Flamengo - Pepa tým

0:0 (2:1 na penalty)

Branky: -

Penaltu dali:2 JEDLIČKA Petr

Penaltu nedali: RYBÁK Jiří, ŽAK Petr, JEDLIČKA Petr, KREMLÍK Michal

 

Přestože utkání nakonec skončilo 0:0 tak se bylo určitě na co dívat, několik gólových příležitostí na obou stranách hasili obránci na poslední chvíly a z posledních sil zejména svou obětavostí. Turnaj tímpádem vyvrcholil rozstřelem ze značky pokutových kopů, tento rozstřel asi jen tak dloho nezapomenou obě mužstva. Po sérii tří kopajících na každé straně byl stav 0:0 a navíc nebylo s čím další penalty zahrávat, oba míče, které byly k dispozici, skončily v zahradě za brankou. Čtvrtá série začala s náhradním balonem, který záhy skončil na stejném místě, jako předchozí dva!!! Po delší pauze, než se našly zakopnuté míče, mohla začít již pátá série pokutových kopů, podotýkám, že stále za stavu 0:0!!!! Tuto pauzu využil k seřízení své kopačky Petr Jedlička a dvěma po sobě proměněnými penaltami rozhodl o tom, že pohár ve tvaru padesátilitrového soudku piva mohl přes noc protéci našimi hrdly.

Vítězové turnaje Neděliště cup 2009

 

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy