Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Neděliště cup 2008

Sestava B: PAIKERT Jiří, HAŠKOVEC Jan, JEDLIČKA Luboš, JEDLIČKA Petr, KLÍMA Libor, ROZKOVEC Jiří, RYBÁK Jiří, ŽÁK Petr

Sestava C: KMONÍČEK Martin, MORÁVEK Jan, ČECHA Luděk, TOMÁŠEK Pavel, RINN Štěpán, KOUTNÍK Miroslav, VONDRÁK Václav, DUSPIVA Jan, JANEČEK Petr, JANEČEK Tomáš

Z 18 mužstev byly rozlosovány 3 skupiny, díky "šťastné ruce" Honzy Morávka se naše oba týmy dostaly do stejné skupiny. Ve skupině nás doplnili ještě Stronček, FC Na Staré, Černilova a GinTonic.

Výsledky ve skupině - Flamengo B

Flamengo B - Flamengo C

2:0
Branky: RYBÁK Jiří, ŽÁK Petr  

Flamengo B - Stronček

2:1
Branky: JEDLIČKA Petr, KLÍMA Libor  

Flamengo B - FC Na Staré

1:1
Branky: HAŠKOVEC Jan  

Flamengo B - Černilov

5:1
Branky: 3 JEDLIČKA Petr, RYBÁK Jiří, ROZKOVEC Jiří  

Flamengo B - GinTonic

3:4
Branky: 2 JEDLIČKA Petr, ROZKOVEC Jiří  

Výsledky ve skupině - Flamengo C

Flamengo C - Flamengo B

0:2

Flamengo C - Černilov

2:2

Flamengo C - FC Na Staré

1:2

Flamengo C - GinTonic

1:3

Flamengo C - Stronček

0:3

Turnaj nemohl začít jinak než soubojem Béčka a Céčka, bylo to v pořadí třetí vzájemné měření sil v historii. Utkání se vyvíjelo podle papírových předpokladů, kdy Béčko neponechalo nic náhodě a po slušně hraném utkání zvítězilo 2:0.

Béčko dále turnajem postupovalo v naprosto poklidném tempu, když po třech vítězstvích a jedné remize zbývalo jen potvrdit v závěrečném utkání první postové místo ve skupině. Toto utkání jsme pod vidinou jistého postupu vypustili, což nás stálo 1.místo. Takhle jsme z druhé pozice narazili na silnějšího soupeře a to vítěze skupiny C.

Céčko během celého vystoupení ve skupině nedokázalo najít recept na žádného ze svých soupeřů, a tak s jedním bodem za remizu s Černilovem skončilo na posledním nepostupovém místě. Na vině tohoto kolapsu, který se stává maximálně jednou za 10 let, byl zřejmě moment z prvního zápasu proti Béčku, kdy za stavu 0:1 nebyla pro Céčko odpískána penalta, kterou rozhodčí neviděl, ovšem odpískal, ale netroufl si ji nařídit.

Čtvrtfinále

Flamengo B - Mary Jane

0:2
Branky: -  

Čtvrtfinálové utkání nebylo vůbec opatrné, jak by se očekávalo, a tak hrozilo jak na jedné tak na druhé straně. Blíže ke vstřelení první branky měl soupeř, a to když po 5 minutách hry nastřelil tyč a vzápětí z dorážky břevno naší branky. Poté jsme několika výpady zahrozili i my, ale nedokázali jsem naše šance přetavit v gól. Když už se zdálo, že utkání skončí bezbrankovou remízou a budou se kopat penalty, tak jsme inkasovali gól. Poté jsme si hrou v pěti vytvořili ještě dvě slibné gólové šance, dokonce jsme nastřelili i břevno, ale gól jsme nedali, naopak z brejku soupeř upravil do prázdné branky na končených 0:2.

 

Takže po fotbalové stránce pro Flamengo tento turnaj skončil sice neúspěchem, ale vše jsme napravili v místní hospůdce, kde jsme se propili až do finále a nakonec vydrželi ze všech nejdéle.

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy