Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Neděliště cup 2007

Sestava: KREMLÍK Michal, JEDLIČKA Petr, RYBÁK Jiří, VONDRÁK Václav, KLÍMA Libor, BARTOŠ Milan, SPLÍTEK Leoš, TOMÁŠEK Pavel

Turnaje v Nedělištích se zúčastnilo 18 mužstev, které byly rozděleny do 3 skupin. Z každé skupiny postupovali nejlepší dva přímo do čtvrtfinále a týmy na třetích místech a nejlepší tým ze čtvrtého místa se utkali v baráži o zbývající dvě volná místa ve čtvrtfinále. Naše skupina měla následující složení Mambo tým, Reds HK, Rychtářka, Holohlavy, HC Neděliště a Flamengo.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Mambo tým

2:2
Branky: 2 BARTOŠ Milan  

Flamengo - Reds HK

4:1
Branky: BARTOŠ Milan, JEDLIČKA Petr, SPLÍTEK Leoš, KLÍMA Libor  

Flamengo - Rychtářka

2:0
Branky: 2 JEDLIČKA Petr  

Flamengo - Holohlavy

1:1
Branky: RYBÁK Jiří  

Flamengo - HC Neděliště

5:0
Branky: 3 BARTOŠ Milan, JEDLIČKA Petr, TOMÁŠEK Pavel  

Úvodní zápas s Mambo týmem začal naším velký náporem, ovšem z několika gólovek jsme ani jednou neskórovali a tak přišel trest v podobě inkasovaného gólu. Zbraně jsme však nesložili a dvěma góly Milana Bartoše jsme stav utkání otočili, ale v poslední minutě z trestného kopu soupeř vyrovnal na konečných 2:2.

V druhém utkání jsme nečekané snadno převálcovali tým Reds v poměru 4:1.

Další zápas s Rychtářkou rozhodl svými dvěma góly Petr Jedlička a tímto vítězstvím jsme si zajistili jistý postup do čtvrtfinále. Možná i proto jsme pak k zápasu s průměrným týmem Holohlav přistoupili velmi laksně a uhráli pouze remízu 1:1, když jako jediný se za nás trefil Jiří Rybák.

Poslední utkání ve skupině bylo jednoznačnou záležitostí. Doposud bezbodový tým hokejky Neděliště jsme v klidu přehráli 5:0 a celou skupinu zaslouženě vyhráli.

Čtvrtfinále

Flamengo - Kobra Neděliště

0:2
Branky: -  

Ve čtvrfinálovém utkání jsme neskutečně zaspali úvod utkání a po 30 sekundách jsme prohrávali 0:1. Poté jsme si vypracovali několik slibných šancí, nastřelili dvě břevna, ale žádná ze střel neskončila v soupeřovi síti. Pak se soupeři podařilo zvýšit rozdíl skore na 2:0, když po rozehraném trestném koupu šťastně doráželi před našim osamoceným brankářem. Ani za tohoho stavu jsme se nevzdávali, ale soupeř ani rozhodčí už nás vyrovnat nenechal.

Penalty o 5. - 8. místo

Flamengo - Hosep

2:0
Penaltu dali: JEDLIČKA Petr, RYBÁK Jiří  

Flamengo - Neděliště

2:0
Penaltu dali: JEDLIČKA Petr, BARTOŠ Milan  

Na turnaji jsme se nakonec umístili na 5.místě, suveréně jsme vyhráli oba dva penaltové rozstřely, když jsme proměnili všechny pokutové kopy a hlavně se předvedl náš loučící se brankář Michal Kremlík, který za svá záda nepustil ani jednu ze soupeřových střel. Tímto bych mu chtěl za celý klub poděkovat za jeho dlouholeté služby a popřát mu hodně sportovních a osobních úspěchů v jeho novém působišti.

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy