Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Neděliště cup 2006

Sestava: KMONÍČEK Martin, JEDLIČKA Petr, ROZKOVEC Jiří, RINN Štěpán, BEDNÁŘ Pavel, MORÁVEK Jan, VONDRÁK Václav, TOMÁŠEK Pavel

V sobotu 29.7. se náš tým Flamengo C, s posilou z B týmu ,zúčastnil turnaje v malé kopané konaném na travnatém hřišti v Nedělištích za účastí 18 mužstev. Po úvodní anabázi s dresy jsme se mohly vrhnout do kolotoče zápasů ve skupině. Postupně s týmy Plačic, MFK Černilov, Kinder Joint , Ippon Stěženy a Tiger team.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Plačice

3:2
Branky: JEDLIČKA Petr, RINN Štěpán, BEDNÁŘ Pavel  

Flamengo - MFK Černilov

2:1
Branky: 2 JEDLIČKA Petr  

Flamengo - Kinder Joint

2:3
Branky: JEDLIČKA Petr, KMONÍČEK Martin  

Flamengo - Ippon Stěžery

5:2
Branky: 2 MORÁVEK Jan, JEDLIČKA Petr, BEDNÁŘ Pavel, VONDRÁK Václav  

Flamengo - Tiger Team

2:1
Branky: TOMÁŠEK Pavel, JEDLIČKA Petr  

Do turnaje jsme vstoupili zápasem s Plačicemi, v jehož řadách nastoupila dvojice hráčů našeho béčka a gólem těsně před koncem zápasu jsme Plačice porazili 3:2. V druhém utkání jsme nastoupili proti Černilovu. Po vyrovnaném průběhu jsme utkaní dovedli do vítězného konce. V dalším utkání jsme si vybrali slabou chvilku a prohráli s týmem Kinder Joint 2:3. Po předchozí porážce jsme nic neponechali náhodě a hravě porazili Stěžery 5:2. Poslední vystoupení ve skupině nás svedlo k boji s Tiger teamem a po vítězství 2:1 jsme si zajistili přímý postup do čtvrtfinále z druhého místa.

Čtvrtfinále

Flamengo - Hosep

3:2
Branky: KMONÍČEK Martin, JEDLIČKA Petr, TOMÁŠEK Pavel  

Ve čtvrtfinále jsme nastoupili proti týmu Hosep a ujali se vedení, soupeř však dokázal odpovědět a co víc otočil skóre ve svůj prospěch. Nás to ale nepoložilo a když nás náš brankář nepodržel výkonem, v brance tak po rozehrávce přímého kopu vyrovnal. V závěru utkání se nám podařilo vstřelit rozhodující branku a zvítězit v utkání zvratů.

Semifinále

Flamengo - Durex

0:0 (4:3 na penalty)

Branky: -

Penaltu dali: 2 JEDLIČKA Petr, BEDNÁŘ Pavel, KMONÍČEK Martin

 

Utkání semifinále jsme se střetli s týmem Durex . Bojovné utkání skončilo v normální hrací době remízou 0:0 a o postupujícím musely rozhodnout penalty. Na ně se do naší branky překvapivě postavil Petr Jedlička a tento tah se ukázal jako správný, neboť ve čtvrté sérii zlikvidoval penaltu soupeře a my jsme se mohli připravovat na finálový duel.

Finále

Flamengo - Plačice

1:1 (3:1 na penalty)

Branky: TOMÁŠEK Pavel

Penaltu dali: JEDLIČKA Petr, KMONÍČEK Martin, BEDNÁŘ Pavel

 

S mužstvem, se kterým jsme do turnaje vstoupili jsme setkali i v posledním utkání turnaje a to ve finále. Dostali jsme se opět do vedení a po několika neproměněných šancích na obou stranách udeřil soupeř. Nijak prudkou střelu nedokázal gólman zastavit a stav finálového utkání tak po 20 minutách zněl 1:1 a tak musely o vítězi turnaje rozhodnout penalty. V nich Jedla opět v naší brance chytil jednu z penalt a v našem týmu mohla propuknout radost z vítězného finále a 50 l soudku zlatavého moku.

Vítězové turnaje Neděliště 2006

 

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy