Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Stěžery MIZUNO CUP 2006

Sestava: BARTEK Jan, RYBÁK Jiří, JEDLIČKA Petr, SPLÍTEK Leoš, BARTOŠ Milan, ROZKOVEC Jiří, BEDNÁŘ Pavel, KLÍMA Libor

Tohoto turnaje se tradičně účastnilo 40 mužstev, rozdělených do 8 skupin, první dva postupovali do nedělních vyřazovacích bojů. Tento rok jsme měli trochu problémy se sestavou (srdce, hlídání dětí, čerpadla, atd.), na páteční kvalifikaci se nás sešlo alespoň 5 hráčů + brankář, takže jsme se s chutí mohli vrhnout na soupeře ve skupině, jimiž byli SKN Hradec Králové, Nemesis HK, Nechtěné děti HK a Average Joe's.

4:2 (1:1)

Skupinou jsme prošli nezvykle hladce (hlavně také díky střelecké potenci Petra Jedličky - 10 gólů), nejtěžší zápas byl určitě s mužstvem Nechtěné děti, kteří potřebovali vyhrát, aby se udrželi ve hře o postup. Toto utkání pro nás začalo nepříznivě, hned od úvodu jsme inkasovali, do konce poločasu se nám ovšem podařilo vyrovnat a ve druhé půli už jsme se snažili zápas dohrát na remízu, toto ovšem minutu před koncem odmítl Pavel Bednářů a kuriozním gólem (levým okem) upravil na 2:1.

Osmifinále

Flamengo - SSC Bratislava

3:1 (2:1)
Branky: ROZKOVEC Jiří, BEDNÁŘ Pavel, JEDLIČKA Petr

V osmifinále jsme narazili na jednoho z velkých favoritů turnaje, a to tým SSC Bratislava. Do utkání jsme vstoupili s taktikou hrát tzv. prešovský beton, což pro naše slovenské bratry není pojem neznámý, ovšem soupeře jsme tím trochu zaskočili. Soupeř měl v poli mírnější převahu, ale nedokázal se střelecky prosadit, a tak došlo také na naše šance, které jsme dokázali do jedné proměnit, což nám nakonec vyneslo postup do čtvrtfinále.

Čtvrtfinále

Flamengo - Podlipáci Hořice

2:2 (0:2 na penalty)

Branky: SPLÍTEK Leoš, JEDLIČKA Petr

Penaltu nedali: BARTOŠ Milan, SPLÍTEK Leoš

Zápas s Podlipáky začal v režii soupeře, v úvodu jsme působili ospalým dojmem, čímž se soupeř dostával do slibných gólových šancí. Po jedné z nich jsme také ve 3.min. inkasovali úvodní gól. Zhruba po 10 min. hry se nám podařilo hru vyrovnat. Na začátku 2.půle jsme z brejkové situace šťastně vyrovnali a za další chvilku vymetl z trestňáku šibenici (šajtlí) Petr Jedlička a bylo z toho vedení 2:1. Soupeř se samozřejně začal tlačit do útoku, z čehož pro nás pramenili další brejkové situace. Po dvou takto promarněných gólových příležitostech (opět Petr Jedlička) přišel od soupeře minutu před koncem trest v podobě vyrovnání. Na řadu pak přišli pokutové kopy, které zvládl lépe soupeř. Pro nás bohužel turnaj skončil, ale myslím si že jsme se tentokráte představili v dobrém světle a doufám, že příští rok turnaj vyhrajem :).