Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Turnaj ve Světí

Sestava: KREMLÍK Michal, RYBÁK Jiří, JEDLIČKA Petr, JEDLIČKA Luboš, SPLÍTEK Leoš, BARTOŠ Milan, KLÍMA Libor, SAPIŽÁK Vladimír

Po jednoroční pauze jsme si přijeli zahrát tento turnaj pořádaný místním Sborem dobrovolných hasičů, kterého se zúčástnilo 8 mužstev, rozdělených do 2 skupin, z každé skupiny postupovali 2 mužstva.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Notorlet

3:1
Branky: BARTOŠ Milan, JEDLIČKA Petr, KLÍMA Libor  

Flamengo - Světí

2:0
Branky: RYBÁK Jiří, BARTOŠ Milan  

Flamengo - Nechtěné děti

1:1
Branky: JEDLIČKA Luboš  

Semifinále

Flamengo - Hezouni

4:0
Branky: KLÍMA Libor, SPLÍTEK Leoš, RYBÁK Jiří, JEDLIČKA Petr  

Finále

Flamengo - Kobra Neděliště

1:1 (3:0 na penalty)

Branky: JEDLIČKA Petr

Penaltu dali: JEDLIČKA Luboš, RYBÁK Jiří, SPLÍTEK Leoš

 

Celý turnaj probíhal v klidném pohodovém tempu, již od rána nás sluníčko krásně smažilo a tím pádem jsme byli nuceni doplňovat tekutiny ve zvýšeném množství. Každý si pil tu svoji osvědčenou značku. No a taky trochu k fotbalu (i když tento turnaj je spíše o tom kulturním vyžití), všechny zápasy kromě finálového proběhli plně v naší režii. Ve finále jsme se utkali s papírově 2. nejlepším týmem turnaje a toto zařazení jim zůstalo i po finále. Průběh zápasu byl vyrovnaný, na některých jedincích už byla znát únava z náročného programu, a tak o vítězi museli rozhodnout až pokutové kopy. Naši vyvolení střelci se ani jednou nemýlili a navíc náš brankář Míha Kremlík pochytal vše co mu šlo do brány, a tímpádem jsme opět tento turnaj vyhráli.

Vítězové turnaje

 

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy