Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Turnaj v Nechanicích

Sestava: KLÍMA Libor, RYBÁK Jiří, JEDLIČKA Petr, PODLIPNÝ Miloš, KLÍMA Lukáš, SPLÍTEK Leoš, PECHAR Jiří, SAPIŽÁK Vladimír, bratranec PETR

Turnaje se zúčastnilo celkem 10 mužstev, které byly rozděleny do 2 skupin. Z každé skupiny postupovali 4 týmy do vyřazovacích bojů (1-4,2-3). My jsme narazili na Lamr tým, Kosu Zdechovice, Kocoury Nechanice a Šmudlův mls.

Výsledky ve skupině

Flamengo - Lamr tým

4:0 (3:0)

Flamengo - Kosa Zdechovice

5:1 (3:1)

Flamengo - Kocouři Nechanice

11:1 (6:1)

Flamengo - Šmudlův mls

5:2 (3:2)

Po skupinách přišlo na řadu čtvrtfinále. Vzhledem k tomu, že jsme prošli skupinou bez ztráty kytičky a vyhráli ji, nás čekla 4. tým z druhé skupiny, což byl tým Doutnající pařezy.

Čtvrtfinále

Flamengo - Doutnající pařezy

1:1 (3:2 na penalty)

Branky: bratranec Petr

Penaltu dali: PODLIPNÝ Miloš, PECHAR Jiří, JEDLIČKA Petr

 

Po utrápeném zápase (vedro, pivo, plné pajšli), který jsme nakonec šťastně vyhráli, jsme vyfasovali již dobře známý Šmudlův mls.

Semifinále

Flamengo - Šmudlův mls

3:0 (1:0)
Branky: 2 SPLÍTEK Leoš, PECHAR Jiří  

Zodpovědný výkon, hlavně v defenzivě nás dovedl do finále proti Lamr týmu.

Finále

Flamengo - Lamr tým

3:2 (2:2)
Branky: SPLÍTEK Leoš, JEDLIČKA Petr, KLÍMA Lukáš  

S týmem, který jsme ve skupině přesvědčive porazili 4:0 to, už tak jednoduché nebylo. V zápase jsme se sice ujali vedení 1:0 životní střelou Leoše SPLÍTKA z nulového úhlu přesně do šibenice. Poté nás však soupeř dostal pod tlak a podařilo se jim otočit skóre utkání na 1:2. Ovšem druhá obdržená branka nás dostatečně nabudila a během několika sekund jsme se zásluhou přesné trefy Petra JEDLIČKY dočkali vyrovnání. V druhé půli jsme soustředěnou obranou soupeře nepustily do vážné šance a za stálého povzbuzování místích VOTVÍRÁKŮ "kopyta do toho" se nám nakonec podařilo samostatným únikem Lukáše KLÍMY a jeho trefě mezi tyče (první na turnaji do brány soupeře) zvítězit.

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 17.10. a svátek má Hedvika.

Odkazy