Picassa

Index / Úvod

Divizní stříbro

02.03.15 15:01   Jiří Rozkovec | A-tým

Divizní tým Flamengo HK A se umístil na výborném 2. místě v 3. nejvyšší futsalové soutěži pro sezónu 2014/15 a to ve složení: Bartoš M., Kulhánek M., Rozkovec J., Hodoval J., Macej P., Eppich L., Melek J., Klíma L., Král F., Blažek P., Kulhánek T., Trutnovský V. a brankáři - Špás O., Kremlík M.

 

Náš kádr získal na začátku hned čtyři nové mladé posily a ukázalo se, že to nebyl vůbec špatný tah, jelikož po rychlém sehrání s původní partou, jsme dokázali vyhrát hned prvních pět utkání v řadě. Svoji zásluhu na tom měla určtě také nově nabytá hráčská sebevědomí, která pramenila především z úspěchů z letních turnajů a vítězství v Krajském přeboru 2013/14. Poté ale přišlo rychlé vystřízlivění v podobě několika těsných porážek, jež byly dány jak dávkou určité smůly, tak ledabylou přípravou v úvodu utkání a následné nekoncentraci na hřišti. To byl varovný signál, že tak by to určitě nešlo.. Naštěstí v důležitých utkáních jsme tolik neztráceli body a udrželi si pozici v první části tabulky.

 

V posledních kolech přišel tuhý boj o stupně vítězů mezi týmy FK Peliny Choceň, SK Zvoneček Stojice, FC Gillotina Choceň a námi. Utkání byla vyrovnaná, ale našemu mančaftu se podařilo nezaváhat a urvat výborné 2. místo v divizní soutěži. Pro Flamengo HK je toto umístění jistě historickým výsledkem a také novým závazkem, že bychom se mohli příští sezónu proprat ještě o jeden stupínek výš!

 • Závěrečka 2014

  Rozky | oslava

  V pátek 28.11. se bude konat záverečné posezení všech týmů venkovního Flamenga (B, C/Fugas a Cannibals). Rezervace je objednána od 18 hod. na Hradě, proto doražte přesně na tuto hodinu, aby se nestalo, že nám seberou stůl a později příchozí si už nebudou moci kam sednout.

 • Nové dresy Flamenga

  JedPet | Móda

  Konečně jsme se dočkali a jsou super !!!

 • Osmifinále Poháru FAČR

  JedPet | Pohár FAČR

  Výsledek OSMIFINÁLE:

  FLAMENGO - HELAS Brno 3:8 (2:3)

  střelci: Jindra 2, Klíma

  sestava: Kremlík - Bartoš, Blažek, Jedlička P., Kulhánek - Jindra, Klíma, Rozkovec, Žák - Herout, Němeček

 • Krajské kolo Poháru FAČR

  JedPet | Pohár FAČR

  V pátek 07.09.2012 od 20:30 v SH Třeběš odehraje FLAMENGO krajské kolo Poháru FAČR proti druholigovému týmu FC SALAMANDR.

   

  Výsledek okresního kola:

  FOTBALOVÝ KROUŽEK - FLAMENGO   0:12 (0:3)

  střelci: Jedlička P. 3, Jindra 3, Kulhánek 3, Bartoš, Klíma, Němeček

  sestava: Kremlík - Bartoš, Blažek, Jedlička P., Kulhánek - Jindra, Klíma, Němeček, Rozkovec

 • Závěrečka 2012

  Milan Bartoš | Na Hradě

  V sobotu dne 19.11.2012 v 19h se koná záverečka týmů A, B, C v hospodě Na Hradě. Těšíme se na vaši účast!

Týmy

O klubu

O klubu Historie klubu začala vznikat v polovině 80. let 20. století. Pětice hráčů ve složení …
Více o nás

Dnes je 25.9. a svátek má Zlata.

Odkazy