Picassa

Index / Týmy / Turnaje / Turnaj

Turnaj ve Světí

Flamengo: KREMLÍK Michal, JEDLIČKA Petr, JEDLIČKA Luboš, RYBÁK Jiří, SPLÍTEK Leoš, ROZKOVEC Jiří, KLÍMA Libor, NAGY Vítězslav

FullMenGo: KMONÍČEK Martin, MORÁVEK Jan, VONDRÁK Václav, HOŘEJŠ Filip, ČECHA Luděk, TOMÁŠEK Pavel, RINN Štěpán, MACEJ Patrik, KOUTNÍK Miroslav

V sobotu 30.6.2007 jsme se zúčastnili turnaje v malé kopané ve Světí. Zúčastnilo se ho osm týmů včetně dvou týmů hráčů i nehráčů Flamenga. Naše "C" nastoupilo pod názvem FullMenGo (to aby se nepletli názvy!). Po ranním srazu dvou skupin cyklistů jsme se na Pláckách sjednotili v jeden peloton a vyrazili směr Světí. Po rozlosování se oba týmy mohli vrhnout do soubojů v základních skupinách.

Výsledky ve skupině - Flamengo

Flamengo - U Marťase

3:0
Branky: 2 JEDLIČKA Petr, NAGY Vítězslav

Flamengo začalo ve skupině s mužstvem UMarťase a zcela přesvědčivým výsledkem zápas zaslouženě vyhrálo 3:0. Trefu do černého zaznamenali dvakrát Petr Jedlička a Víťa Nagy.

Flamengo - Nechtěné děti

0:0
Branky: -

Druhý zápas Flamengu přinesl mančaft s názvem Nechtěné děti. Zápas byl vyrovnaný a oba týmy drželi v brankách golmani, a když se ani na jedné straně střelci neprosadili, tak se po posledním hvízdnutí rozhodčího počítal výsledek 0:0.

Flamengo - Světí

3:0
Branky: KLÍMA Libor, JEDLIČKA Luboš, JEDLIČKA Petr

Do třetího zápasu vstupovalo Flamengo s tím, že pokud chce postoupit musí vyhrát. Stejně na tom byl i soupeř mužstvo domácích Světí. Svázanější nohy měl tým domácích a když se postupně trefili Libor Klíma, Luboš Jedlička a Petr Jedlička skončilo utkání 3:0 a pro Flamengo to znamenalo postup do semifinále z prvního místa ve skupině.

Výsledky ve skupině - FullMenGo

FullMenGo - Notorlet Liberec

1:0
Branky: HOŘEJŠ Filip

FullMenGo začalo ve skupině s týmem Notorlet Liberec, zápas se většinou odehrával před brankou Notorletu a po serii šancí se u levé tyčky prosadil Filip Hořejš - 1:0, což znamenalo konečný výsledek.

FullMenGo - Hoříněves

2:0
Branky: VONDRÁK Václav, TOMÁŠEK Pavel

Druhý zápas FullMenGa ve skupině přinesl souboj s týmem Hoříněvse po vyrovnaném boji byl, po brankách Vaška Vondráka a Páji Tomáška, výsledek 2:0 pro FullMenGo.

FullMenGo - Nábřeží Rumoviny

2:2
Branky: MACEJ Patrik, ČECHA Luděk

Třetí zápas ve skupině nás svedl do boje s týmem Nábřeží Rumoviny. Byl to zápas plný soubojů a nepřesností na obou stranách, po prvním poločase byl stav 2:0 pro FullMenGo, když se do střelecké listiny zapsali Patrik Macej a Luděk Čecha. Ve druhém poločase se nám už tolik nedařilo a po dvou golech v závěru, utkání skončilo zaslouženou remízou. Ale i tak jsme si zajistily postup ze druhého místa.

Semifinále

Flamengo - FullMenGo

2:1
Branky: 0:1 vlastní JEDLIČKA Luboš, 1:1 RYBÁK Jiří, 2:1 KLÍMA Libor

V semifinále se hrálo derby FullMenGo vs. Flamengo, kde se FullMenGo ujalo vedení po vlastním gólu Luboše Jedličky. V druhé půli přetavilo Flamengo svůj tlak ve dvě branky vstřelené Jirkou Rybákem a Liborem Klímou. Do finále se tak probojovalo Flamengo a na FullMenGo zůstalo „jen“ utkání o třetí místo.

o 3. místo

FullMenGo - Hezouni

2:4
Branky: ČECHA Luděk, VONDRÁK václav

O třetí místo se FullMenGo popralo s týmem Nechtěné děti. A i když po 10minutách vedlo FullMenGo 2:0 (úspěšnými střelci byli Luděk Čecha a Vašek Vondrák), tak z časti fyzické a z časti společenské únavy zbytek utkání nezvládlo a podlehlo soupeři 2:4 o obsadilo na turnaji nepopulární 4 místo!

Finále

Flamengo - Nábřeží Rumoviny

4:2
Branky: SPLÍTEK Leoš, NAGY Vítězslav, JEDLIČKA Luboš, ROZKOVEC Jiří

Ve Finále se Flamengo střetlo s týmem Nábřeží Rumoviny, kdy se ujalo rychle vedení a za častých hádek, které vedli i k jedinému vyloučení celého turnaje, brankáře Flamenga Michala Kremlíka, dotáhlo Flamengo i přes negativní reakce obecenstva po brankách Leoše Splítka, Víti Nagyho, Luboše Jedličky a Jirky Rozkovce finále do vítězství a obhájilo po roce a celkově po třetí získalo Turnajové prvenství ve Světí.